BRZUCH I POŚLADKI

  • Udostępnij
Czas trwania zajęć: 45min.

Trening tych części ciała, które najczęściej spędzają kobietom sen z powiek. Na zajęciach skupiamy się na aktywacji mięśnia pośladkowego oraz na prawidłowej pracy mięśni brzucha. Zajęcia, dla każdego.


Pośladek... wszyscy skupiają się na tym, jak zbudować zacny tył. My, w Formie, patrzymy na wasze ciało pod względem funkcjonalnym. Tak też jest w przypadku tej części ciała. Pośladek bowiem odgrywa bardzo istotną funkcję, jeśli chodzi o Twoją prawidłową postawę ciała, pełen zakres ruchomości w biodrach oraz niwelowanie bólów dolnej partii kręgosłupa. Więc jeśli przesiadujesz na czterech literach większość dnia, brak prawidłowej pracy pośladka może skutkować brakiem pełnego wyprostu w biodrach. Brak pełnego wyprostu w biodrze staje się powodem przeprostu kręgosłupa a to z kolei skutkuje pogłębioną lordozą odcinka lędźwiowego. No i mamy kolejny z powodów przez który możesz uskarżać się na bóle krzyża.

Jeśli dodamy do tego słabiutkie mięśnie brzucha, ospałe mięśnie prostowników oraz rozleniwiony wielodzielny – nasz kręgosłup dosłownie woła o wsparcie. I tu z pomocą przychodzą zajęcia „ Brzuch & Pośladki”. Zajęcia, na których skupiamy się na aktywacji wspomnianych mięśni a efekt wizualny jest tylko korzyścią dodaną.


Sprawne ciało to sexy ciało.